erkek-saç-modelleriHer şey kafada mı başlar, belki de üzerinde mi? Havalı ve rahat görünmek ve hissetmek istiyorsanız, bunu başarmanın güzel bir yolu, fönlü bir saç kesimidir. Şiddetli bir rüzgarla arkadan savrulan saç izlenimi verir. Tabii ki, en iyilerini toplu koleksiyonumuzda bir araya getirdiğimiz birçok farklı patlama saç modeli var. Bu nedenle, herkesin aklını başından alacak stili seçmek için zaman ayırın.

Erkek Saç Modelleri Blowout Saç Kesimi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Peki, aslında bir patlama kesimi nedir? Geçici erkek saç modelleri duyduysanız , temelde aynı şey olduğu için cevabınızı aldınız. Kesilmek için, şakak bölgenizin kısa kesilmesi ve fark edilir şekilde soldurulması gerekir. Üstteki saçlar ise daha uzun bırakılır, böylece rüzgar kuaförünüzmüş gibi yukarı itilip dağınık, dokulu ve dikenli olarak şekillendirilebilir.

S: Ne sıklıkla patlamalar oluyor?

C: Isıdan buklelerinizin zarar görmesini önlemek için ayda bir defadan fazla patlatmamalısınız. Ayrıca daha hızlı toparlanmalarına yardımcı olmak için düzenli olarak saç nemlendiricisi uygulayarak buklelerinizin nem seviyesini korumaya özen gösterin.

Erkekle Saç Modelleri İçin 22 Sıcak Patlama Saç Kesimi Stili

Havalı bir kısa saç modelleri birden fazla stil alternatifi sunduğunu tahmin etmek zor değil . Aradaki fark ince gibi görünse de, bu kama saç kesimi uzunluk, şekil, doku ve stil açısından hala farklılık gösteriyor. Bunu söyledikten sonra, seçeneklerimize daha yakından bakalım.

Patlama Solması

İşte modern patlama saç kesimine oldukça muhafazakar bir bakış. Düşük sıcaklıkta solma, hacimli tepeden bereketli sakallara yumuşak bir geçiş oluştururken, sıra ve yan kısım görünüme boyut ve düzgünlük katar.

Patlama Afro Konik Solma

Bir fön ucu, saçları yanlardan aldığından, siyah erkek saç modelleri için daha temiz ve daha şık bir görünüm oluşturur . Ayrıca tepedeki saçları görünümün odak noktası yapar. Bu nedenle, onun için stil seçerken hayal gücünüzü sınırlamayın.

Alttan Darbe

Alttan bir kesim , herhangi bir saçın daha kontrastlı ve belirgin görünmesini sağlayabilir ve fön saç erkek saç modelleri bir istisna değildir. Bu nedenle, fönlü saç kesiminize ekstra bir cesaret ve keskinlik vermenin bir yolunu arıyorsanız, fönlü alttan daha iyi bir seçenek düşünmek zordur.

Bang Blowout Saç Kesimi

Fönlü saç kesimlerinin iyi yanı, saçları kaba ve dağınık görünmeden istediğiniz kadar uzun ve gür tutabilmenizdir. Patlamalar böyle bir kesimle mükemmel şekilde çalışır.

Patlama Konik

Dağınık orta konik saç kesimleri, orta sıcaklıkta bir solma ile geliştirilmek zorundadır. Tüm karışık kilitlerle, bir patlama etkisi yaratmada mükemmeller.

Düşük Konik Solma

Çok yoğun saç kesimlerinden hoşlanmayan adamlar, fönü düşük konik soluk düz saç kesimi ile tamamlamalıdır. Yine de dokulu saçlara sahipseniz bu sizin için işe yaramayacağı anlamına gelmez. Bir patlama için düşük konik solma kıvırcık saçlar da mükemmel bir şekilde uygundur. Üstelik inanılmaz derecede keskin ve etkileyici bir görünüm yaratır.

Cowlick Blowout Erkek Saç Kesimi

Bir kukuleta korkulacak bir şey değildir. Bunun yerine, erkekler için saç kesimlerini patlatmak için benzersiz ve yaratıcı bir dokunuş sağlar.

Quiff Blowout Saç Kesimi

Bir quiff ile patlama saç modeli , geçici solma saç kesiminin altın standardıdır. Alın kısmından yukarı doğru kıvrılan bu parça, stile akıcı bir izlenim verir.

Dikenli Karışıklık Erkek Saç

Kalın ve şehvetli saçlara sahip birçok erkek saç modelleri vardır . Bir patlama sıcaklığı solması kesinlikle bunlardan biridir.

Patlama Konik Solma Erkek Saç

Patlama saçlarının her zaman dikenli ve dağınık görünmesi beklenmemektedir. Konik soluk saç modelleri de resmi ambiyansa göre ayarlanabilir ve temizlik bunu zahmetsizce kanıtlar.

Düz Saç Fön Konik

Erkek saç modelleri için düz fön saç modelleri, saçınızın sertliğine bağlı olarak düşük ila sıfır şekillendirme gerektirir. Ön parçanızı yukarı doğru itin ve bir saç spreyi sıkın.

Patlama Bukleler

Kıvırcık saçlı erkek saç modelleri için en iyi saç kesimlerinin herhangi bir listesi, varsayılan olarak bir patlama saç kesimi içerir. Böyle cesur bir saç yapısıyla, onu göstermemek gerçek bir suçtur.

Arkadan Fırçalanmış Saç

Solmaya başlayan kısa saçlara şekil vermenin bir başka temiz ve şık yolu da onu geriye doğru taramaktır. Hala çok fazla hacme ve dokuya sahipsiniz, ancak daha zarif bir hisle.

Modern Patlama Erkek Saç Modelleri

Erkek saç modelleri modern ve şık olacak şekilde nasıl keseceğinizi merak ediyorsanız, orta üst ve yüksek sıcaklıkta solmaya sahip bir fön saç kesimi yapın . Üstteki uzunluk, günümüzde saç şekillendirmenin tercih edilen yolu olan herhangi bir ürün eklemeden şekli koruyor.

Uzun Erkek Saç Modelleri

Blowout orta uzunlukta saç kesimi, saç yapınıza önem vermenizi sağlar. Doğal olarak akan bir dalga oluşturmak için minimum şekillendirici ürünle saçınızı parmaklarınızla geriye doğru itin.

Patlama Orta Konik

Zarif ve şık bir görünüm için, sırtınıza ve yanlarınıza kusursuz bir düşük solma konikliği kazandıracak ve üst kısmı dokulu ve patlamalı dalgalarla şekillendirecek gerçekten yetenekli bir saç stilisti bulmanız gerekecek.

Dokulu Patlama

Kıvırcıklık ve dağınıklık ile mücadele ediyorsanız, geçici olarak solmaya başlayan bir saç kesimi harika bir seçenektir. Sadece üstüne yeterince doku ekleyin ve bitirdiniz.

Patlama Seviyeleri

Patlama düşük solma konikliğiniz, üstte veya tabii ki yanlarda eşit uzunlukta olmamalıdır. Daha fazla cesaret için ön kısmı arka kısımdan belirgin şekilde daha uzun yapın.

Fön saç kesimi hala en trend ve en çok talep edilen erkek saç modelleri arasında yer alıyor. Zıt ve havadar görünümüyle rüzgardan savrulan saç görünümü, popülaritesini hiçbir zaman kaybetmeyecektir. Kuaföre bir sonraki ziyaretinizde hangi saç stilini deneyeceğinize karar verdiniz mi?

Patlama Afro

Havalı saç kesiminde sevdiğimiz şey, herhangi bir saç dokusu için işe yaramasıdır. Bu nedenle, garip Afro bukleleri olan erkekler, modaya uygun ve havalı bir saç görünümü elde etmek için erkek saç modelleri fön çekmeyi de deneyebilir. Daha belirgin ve düzgün bir görünüm için, bir darbe konikliği veya hatta bir patlama konik solma ile gidebilirsiniz.

Brooklyn Saç Kesimi

Kaygısız ve sade bir şey arıyorsanız, Brooklyn fönlü saç kesimi tam size göre. Düzgün ve modaya uygun görünmelerini sağlarken dokulu kilitlerinizi sergilemek için mükemmel bir seçenektir. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir etkinlik için resmi veya gündelik bir kıyafetle tarzı sallayabilirsiniz.

Patlama Düşük Konik Solmaya Kıvırcık Saç

Bir Afro konik solma, sadece kıvırcık buklelerinizi evcilleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bakımlarını ve stillerini de kolaylaştırır. Yapılı topuzunuzu vurgulamak istiyorsanız tekstüre edici bir saç şekillendirici ürün uygulamayı unutmayın. Konik bir patlama aslında fazladan vurgu gerektirmese de, bir diziliş kesinlikle ona zarar vermez.

Kısa Saç Erkek Saç Modelleri

Konik solma patlamasıyla ilgili en iyi şeylerden biri, belirli bir saç uzunluğuyla sınırlı olmamasıdır. Kısa saçlar için fön çekmeyi tercih ederseniz, yine de çekebileceksiniz. Saç modeli çok düzgün ve temiz çıkıyor, çok az veya hiç bakım gerektirmiyor. Gelecek vaat ediyor mu? O zaman ne bekliyorsun?

Saç Kesimi Patlamaları Nasıl Tarzlandırılır

Patlama saç modeli, yaratıcılığınızı serbest bırakmanın harika bir yoludur. Bu nedenle, hayal gücünüzü sınırlamayın. Ayrıca, çok fazla şekillendirme aracı ve ürünü gerektirmez, bu da onu elde etmeyi oldukça kolaylaştırır. Aşağıdaki yaklaşımlardan birini seçmeniz yeterlidir:

  1. Tepeye saç jölesi uygulayın, yukarı itin ve geriye doğru şekillendirin. Bu sayede gerçekten yoğun bir fön görünümü elde edeceksiniz.
  2. Tüm saçları üstte toplayın. Bu, özellikle sazınız orta uzunluktaysa işe yarar.
  3. Afro saç stilini geçici solma ile tamamlayın. Böylece sportif ve cesur bir görünüme kavuşacaksınız.